Odbiory mieszkań Warszawa

ODBIORY Z FACHOWCEM

Szybki kontakt dla zabieganych

Najlepszy odbiór mieszkania Warszawa


  Odbiory mieszkań Warszawa

  Odbiory mieszkań Warszawa!

  Kupujesz mieszkanie w Warszawie?  

  Nie kupuj kota w worku!

  Zdaj się na doświadczenie i wiedzę ekspertów.

  Zadzwoń lub napisz:

   

  Odbiory mieszkań Warszawa

  Jeśli wolisz, napisz do nas na Facebook’u.

  Odbiory mieszkań Warszawa - działaj z ekspertem

  Odbiory mieszkań Warszawa to temat o tyle skomplikowany, co kosztowny gdy dochodzi do pomyłek. Bo przecież to właśnie w tym mieście ceny nieruchomości są najwyższe w całej Polsce! Biorąc pod uwagę tempo pracy deweloperów, system budowy, w którym współpracuje się z dziesiątkami podwykonawców (choć, oczywiście, nie zawsze), mimo najszczerszych chęci, nie jest się w stanie uniknąć powstawania mniejszych jak i większych usterek.  Kupując mieszkanie czy to w Warszawie czy innym mieście, zdecydowanie warto rozważyć odbiór tejże nieruchomości z inspektorem.

  Można sobie poradzić samodzielnie, choć w naszym przekonaniu to najmniej skuteczne rozwiązanie. Choćby z tego względu, że podczas odbioru, faktyczny obraz może zostać zasłonięty przez emocje, które towarzyszyć mogą w czasie takiej chwili. Można też skorzystać z pomocy osób z najbliższego otoczenia, jednakże nie mamy wtedy pewności, że czynność ta zostanie wykonana profesjonalnie. Natomiast jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, niż działanie solo. Jeszcze lepiej, gdy mamy inżyniera budownictwa wśród członków najbliższej rodziny, lub znajomych – zwróćmy się do niej lub do niego. Tylko upewnijmy się, że ta osoba posiada niezbędne do odbioru  narzędzia, których lista znajduje się poniżej.

  Jeśli nie chcemy odpowiedzialnością za odbiór obarczać bliskich, warto zlecić to profesjonaliście. Taka osoba wie jak zrobić odbiór mieszkania i upewni się, żeby wszystkie wady zostały uwidocznione podczas odbioru.

  Finalizacją odbioru jest wpisanie usterek w protokół odbioru mieszkania od dewelopera. To tam znajdują się wszystkie spostrzeżenia. Istotne jest to, aby przedstawiciel sprzedającego oraz nabywca podpisali się pod tym dokumentem.

  Wybierając Sprawdzamy-nieruchomości wybieracie doświadczenie, wiedzę i profesjonalne podejście do realizacji usługi. Zawsze trzymamy stronę nabywcy!

  Odbiory mieszkań Warszawa to gorący temat, ale najlepiej podchodzić do niego na chłodno! 

  Gdy są warunki pogodowe i jest zainteresowanie, w trakcie odbioru przeprowadzamy badanie kamerą termowizyjną.

  A co sprawdzamy za każdym razem? Pomiar powierzchni mieszkania przy odbiorze to podstawa. Dalej sprawdzamy instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną, wentylację, ogrzewanie, podłogi, stolarkę drzwiową i okienną, oraz pozostałe rzeczy z listy poniżej.

  Aby dowiedzieć się jak przeprowadzamy odbiór techniczny mieszkania od dewelopera, kliknij TUTAJ

  Nie jesteście jeszcze pewni czy można nam zaufać? Poznajcie opinie klientów na Google: POZNAJ OPINIE z GOOGLE, kliknij.

  Odbiory mieszkań Warszawa - co sprawdzamy

  Warszawa to bez wątpienia największe miasto w Polsce, i najszybciej rozwijające się. Miasto wielkich możliwości! Zdecydowanie warto posiadać tutaj nieruchomość, czy „dla siebie” czy inwestycyjnie. Mieszkania Warszawa to gorący temat, jednakże odbiory róbmy na chłodno, na spokojnie. Warto poświęcić kilka chwil by mieć „święty spokój” na lata.

  Koniecznie sprawdźcie umowę deweloperską, a potem odbierzcie mieszkanie lub dom z fachowcem inspektorem!

  Co sprawdzamy w czasie odbioru: 

   

  1.balkony (np. płytki, balustrady, oddzielenia międzylokalowe),
  2.elewacja,
  3.instalacja elektryczna,
  4.instalacja ogrzewania,
  5.instalacja wentylacyjna,
  6.instalacja wodno-kanalizacyjna,
  7.izolacje,
  8.posadzki,
  9.powierzchnia nieruchomości,
  10.roboty dekarskie (np. pokrycie dachówką, rynny, obróbki blacharskie),
  11.roboty zewnętrzne (np. dojścia, podjazdy, ogrodzenie),
  12.stolarka drzwiowa,
  13.stolarka okienna,
  14.tynki,
  15.wszystkie inne prace ujęte w prospekcie informacyjnym i inne,
  16.wymiary otworów przygotowanych pod montaż stolarki wewnętrznej.
  Profesjonalny odbiór mieszkania wymaga specjalistycznych narzędzi:
  1.anemometr (do pomiaru wentylacji),
  2.dalmierz laserowy,
  3.drabina,
  4.higrometr (miernik wilgotności),
  5.kamera inspekcyjna,
  6.kątownica budowlana,
  7.klin pomiarowy (szczelinomierz),
  8.miara składana, miara zwijana,
  9.multimetr uniwersalny (miernik prądu),
  10.poziomice budowlane,
  11.próbnik napięcia (tzw. neonówka),

  Nieruchomości Warszawa

  Odbiór techniczny mieszkania lub domu w w Warszawie to ważna czynność. Niemalże powinna być obowiązkowa dla każdego nabywcy. Przychodząc na odbiór mieszkania od dewelopera warto pojawić się na nim ze specjalistą, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

     Aby pozostawić odpowiedzialność za braki jakościowe w wykończeniu po stronie dewelopera, niezbędna jest inspekcja nieruchomości. Co kryje się pod tym pojęciem? Jest to rzetelne sprawdzenie, czy nieruchomość nie posiada wad. Istotny jest pomiar powierzchni mieszkania, bo przede wszystkim płacimy za każdy metr kwadratowy jego powierzchni.

   Równie ważne jest  badanie kamerą termowizyjną wewnątrz mieszkania, dzięki któremu inspektor odnajdzie mostki termiczne oraz miejsca potencjalnie zagrożone przemarzaniem. W przypadku domów przeprowadzany jest odbiór techniczny budynku, a przy okazji tej czynności zalecane jest kompleksowe badanie termowizyjne budynku.

     Aby profesjonalnie wykonywać odbiory mieszkań inspektor wyposażony jest w szereg specjalistycznych narzędzi, dzięki którym m.in. sprawdzi drożność kanałów wentylacyjnych, zawilgocenie wykończonych powierzchni, elektrykę oraz poziomy posadzek i piony ścian. Aby mieszkało się nam bezpiecznie, szczególnie w mieszkaniu z rynku wtórnego, ocena stanu technicznego budynku nie powinna pozostawiać żadnych wątpliwości.

  Umów termin

   Darmowa wycena, wystarczy że podasz:

   (wymagane)

   Znasz więcej szczegółów? Bezpłatnie przygotujemy ofertę:

   5. Co mamy przeprowadzić:   6. Jaka jest powierzchnia nieruchomości w m²

   7. Podaj łączną liczbę balkonów, tarasów, miejsc postojowych, komórek lokatorskich:

   Odbiór mieszkań i domów Warszawa

   UMÓW TERMIN