ODBIÓR MIESZKANIA ŁÓDŹ

UMÓW TERMIN

Odbiór mieszkania Łódź


  ODBIÓR MIESZKANIA ŁÓDŹ

  Kupujesz dom lub mieszkanie w ŁODZI?  

  Odbierz nieruchomość z fachowcem!

  Zdaj się na doświadczenie i wiedzę ekspertów.

  Zadzwoń lub napisz:

  Odbiór mieszkania Łódź

  Jeśli wolisz, napisz do nas na Facebook’u.

  Odbiór mieszkania Łódź

  Odbiór mieszkania w Łodzi w aktualnym boomie nieruchomościowym to bardzo istotny temat. Na rynku pierwotnym, wybudowane przez siebie mieszkania oferuje wielu deweloperów. Zarówno popyt jak i podaż są na wysokim poziomie. Jak dużym? Łódź to trzecie pod względem ilości mieszkańców miasto w Polsce, co świadczy o potencjalnej ilości zawieranych transakcji kupna i sprzedaży. Na rynku pierwotnym, inspektorzy Sprawdzamy-nieruchomości „stoją na straży” jakości wykonanych przez dewelopera i podwykonawców prac. Ceny są wysokie, więc i dużo można oczekiwać oraz wymagać. Aby faktycznie otrzymać jakość, za jaką się płaci, podczas odbioru skorzystać z inspektora, który w imieniu nabywcy dokona sprawdzenia wszystkich elementów mieszkania, zaczynając od posadzek, na sufitach kończąc. Nie kupuj kota w worku! Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 531 531 133 oraz mailowo: [email protected] Aby dowiedzieć się jak przeprowadzamy odbiór techniczny mieszkania od dewelopera, kliknij TUTAJ. Jesteśmy gotowi do odbioru mieszkań w dzielnicach Bałuty, Górna, Polesie, Śródmieście, Widzew. Ostatnio odwiedziliśmy: Pomorska Park deweloper ATAL, Recanto od Mota Engil , Mickiewicza 4 od Varitex , Apartamenty Drewnowska 43 od ATAL, Legionów 66 od MS Investments, oraz Osiedle Nova Lipova od Esembla Group.

  Nie jesteście jeszcze pewni czy warto?  POZNAJ OPINIE z GOOGLE, kliknij.

  odbiór mieszkania z ekspertem ŁÓDŹ

  Przeprowadzamy odbiory mieszkań w Łodzi – dla nas to codzienność. Wiemy gdzie czyhają pułapki, doradzimy jak sobie z nimi poradzić.

  To właśnie dla Ciebie przeprowadzimy fachowy odbiór mieszkania w Łodzi.

  Nie pozostawiaj tak ważnej kwestii przypadkowi! Odbiór z rynku pierwotnego lub sprawdzenie przed zakupem z rynku wtórnego zleć ekspertom!

  Jeśli jeszcze nie została podpisana, koniecznie sprawdźcie umowę deweloperską, a potem odbierz mieszkanie lub dom z fachowcem inspektorem!

  Co sprawdzamy w czasie odbioru: 
  1.Pomiar powierzchni mieszkania,
  2.Instalację wodno-kanalizacyjną,
  3.Instalację elektryczą,
  4.Instalację ogrzewania,
  5.Instalację wentylacyjną,
  6.Ściany,
  7.Sufity,
  8.Posadzki,
  9.Piwnicę,
  10.Miejsce postojowe,
  11.Stolarkę okienną,
  12.Stolarkę drzwiową,
  13.Wymiary otworów przygotowanych pod montaż stolarki wewnętrznej,
  14.Balkon, taras,
  15.Wszystkie inne prace ujęte w prospekcie informacyjnym.
  16.Opcjonalnie badanie termowizyjne.
  Narzędzia odbiorowe to m.in.:
  1.anemometr (do pomiaru wentylacji),
  2.dalmierz laserowy,
  3.drabina,
  4.higrometr (miernik wilgotności),
  5.kamera inspekcyjna,
  6.kątownica budowlana,
  7.klin pomiarowy (szczelinomierz),
  8.miara składana, miara zwijana,
  9.multimetr uniwersalny (miernik prądu),
  10.niwelator optyczny,
  11.poziomice budowlane,
  12.próbnik napięcia (tzw. neonówka),
  13.termometr laserowy i inne.

  Nieruchomości Łódź

  Odbiór mieszkania Łódź

  Odbiór techniczny mieszkania lub domu w w Łodzi to ważna czynność.

  Jeśli chcemy mieć pewność, że mieszkanie, do którego klucze właśnie mamy odebrać jest bezpieczne i zgodne z podpisaną umową, to najszybciej i najskuteczniej sprawdzimy to z pomocą inspektora – fachowca. Jego zadaniem jest sprawdzić ww. elementy i ochronić portfel nabywcy przed ewentualnymi poprawkami po podwykonawcach dewelopera. 

  Aby pozostawić odpowiedzialność za braki jakościowe w wykończeniu po stronie dewelopera, niezbędna jest inspekcja nieruchomości.

  Zajmujemy się profesjonalnymi odbiorami mieszkań w Łodzi. Zawsze zależy nam na tym, by w skuteczny i rzetelny sposób dokonać sprawdzenia nieruchomości w imieniu naszego klienta. Po odbiorze nasz inspektor zasugeruje jakie kroki powinno się podjąć i zaproponuje najlepsze rozwiązanie w danej chwili. 

  A czym jest odbiór mieszkania? To czynność polegająca na sprawdzeniu, czy faktyczny stan nieruchomości w momencie odbioru (czyli przekazania kluczy) jest zgodny z dokumentacją i podpisaną umową. To w tym momencie trzeba powiedzieć deweloperowi „sprawdzam” i kompleksowo zbadać cały zakres wykonanych prac. Do tego wykorzystywane są specjalistyczne narzędzia, a inspektorzy wykazują się swoją wiedzą i doświadczeniem.  Wykonywany jest pomiar powierzchni mieszkania, oraz szereg innych czynności w podstawowym zakresie usługi, a  badanie kamerą termowizyjną to dodatkowa czynność, która pozwala na wykrycie mostków termicznych wewnątrz mieszkania.  

  odbiory mieszkań łódź

  Odbiór mieszkań i domów Łódź

  UMÓW TERMIN