ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK

FACHOWE ODBIORY

Szybki kontakt dla zabieganych

zajezdnia Wrzeszcz osiedle


  ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK - zarezerwuj termin

  ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK

  Zbliża się termin odbioru?  

  Niezwłocznie skontaktuj się z nami. 

  Zdaj się na doświadczenie i wiedzę specjalistów.

  Zadzwoń lub napisz:

  Odbiory mieszkań Gdańsk

  Jeśli wolisz, napisz do nas na Facebook’u.

  Odbiory mieszkań GdaŃsk

  Zapisz się na odbiór w inwestycji ZAJEZDNIA WRZESZCZ! KLIKNIJ TUTAJ

  Zobacz więcej na temat Skandinavia od JHM Development.

  Jeśli chcecie przeprowadzić odbiór mieszkania z fachowcem, dobrze trafiliście. Jesteśmy grupą wyszkolonych, doświadczonych inżynierów znających normy budowlane, wyposażonych w specjalistyczne narzędzia, przeprowadzających badania termowizyjne kamerą termowizyjną oraz profesjonalne odbiory mieszkań. Jak to realizujemy przeczytacie tutaj, w artykule „odbiór mieszkania od dewelopera„.

  Poznaj deweloperów w Gdańsku!

  Przeczytaj dodane przez naszych klientów do Google opinie o nas i skorzystaj ze wsparcia inżyniera: POZNAJ OPINIE z GOOGLE, kliknij.

  Ocena Google 5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐

  Pelen profesjonalizm od A do Z. Mieszkanie sprawdzone zostalo bardzo skrupulatnie – ok 30 punktow do poprawy przez dewelopera !!! Pan mgr.inz. Jakub, ktory dokonywal odbioru przeszlo 1.5h mieszkania nie dosc, ze wykonal swoja prace na 200% to jeszcze skrupulatnie omawial wszystkie usterki. POLECAM !!!

  Kamil

  Mieszkania gdańsk

  Gdańsk został założony około VII wieku, a dopiero w 1457 roku otrzymał prawa miejskie. Aktualnie jest to miasto na prawach powiatu, co ciekawe na szóstym miejscu w Polsce pod względem ilości mieszkańców, a siódmym pod względem powierzchni. Jest on stolicą województwa pomorskiego, a wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto. Ze względu na lokalizację jest idealnym miejscem do zamieszkania lub inwestowania w nieruchomości. Na obszarze miejskim znajduje się 14 uczelni wyższych, w tym 6 państwowych, plasując Gdańsk na szczycie listy ośrodków akademickich. Każdorazowo należy pamiętać inwestując w mieszkania, że należy przyjrzeć się ich stanowi technicznemu. Inżynierowie sprawdzamy-nieruchomości dokonują technicznych odbiorów mieszkań od dewelopera w Gdańsku, sprawdzania mieszkań z rynku wtórnego,  realizujemy odbiór techniczny domu.

  Jeśli kupujecie mieszkanie, odbierzcie je z fachowcem! 

  ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK - co sprawdzamy

  Odbiory techniczne mieszkań w wykonaniu Sprawdzamy-nieruchomości obejmują: 
  1.balkony (np. płytki, balustrady, oddzielenia międzylokalowe),
  2.elewacja,
  3.instalacja elektryczna,
  4.instalacja ogrzewania,
  5.instalacja wentylacyjna,
  6.instalacja wodno-kanalizacyjna,
  7.izolacje,
  8.posadzki,
  9.powierzchnia nieruchomości,
  10.roboty dekarskie (np. pokrycie dachówką, rynny, obróbki blacharskie),
  11.roboty zewnętrzne (np. dojścia, podjazdy, ogrodzenie),
  12.stolarka drzwiowa,
  13.stolarka okienna,
  14.tynki,
  15.wszystkie inne prace ujęte w prospekcie informacyjnym i inne,
  16.wymiary otworów przygotowanych pod montaż stolarki wewnętrznej.
  Odbiór mieszkania z inspektorem nie odbędzie się bez specjalistycznego sprzętu. Oto lista wyposażenia podczas odbioru:
  1.anemometr (do pomiaru wentylacji),
  2.dalmierz laserowy,
  3.drabina,
  4.higrometr (miernik wilgotności),
  5.kamera inspekcyjna,
  6.kątownica budowlana,
  7.klin pomiarowy (szczelinomierz),
  8.miara składana, miara zwijana,
  9.multimetr uniwersalny (miernik prądu),
  10.niwelator optyczny,
  11.poziomice budowlane,
  12.próbnik napięcia (tzw. neonówka),
  13.termometr laserowy i inne.

  Odbiory mieszkań Gdańsk - warto wiedzieć

  Odbiory mieszkań Gdańsk

  Odbiory mieszkań Gdańsk to idealne zadanie dla nas! Jeśli zdecydujecie się skorzystać z usług specjalisty, skontaktujcie się z nami. Dopilnujemy, abyście poznali  faktyczny stan techniczny mieszkania zanim podpiszecie finalne dokumenty! Odbiór mieszkania od dewelopera czy też domu to czynność bardzo istotna z punku widzenia dalszego przygotowywania nieruchomości do zamieszkania. Nie pozostawiajmy jej przypadkowi!

     Jeśli chcecie uniknąć dodatkowych kosztów i pozostawić odpowiedzialność za braki jakościowe w wykończeniu po stronie dewelopera, warto zdecydować się na fachowy odbiór techniczny mieszkania przeprowadzony przez inżyniera!

     Co trzeba wykonać: pomiar powierzchni mieszkania, bo przede wszystkim płacimy za każdy metr kwadratowy jego powierzchni. Również istotne są badania termowizyjne wewnątrz mieszkania, dzięki któremu inspektor odnajdzie mostki termiczne oraz miejsca potencjalnie zagrożone przemarzaniem. W przypadku domów przeprowadzany jest odbiór techniczny budynku, a przy okazji tej czynności zalecane jest kompleksowe badanie termowizyjne budynku.

     Aby profesjonalnie wykonywać odbiory mieszkań inspektor wyposażony jest w szereg specjalistycznych narzędzi, dzięki którym m.in. sprawdzi drożność kanałów wentylacyjnych, zawilgocenie wykończonych powierzchni, elektrykę oraz poziomy posadzek i piony ścian. Aby mieszkało się nam bezpiecznie, szczególnie w mieszkaniu z rynku wtórnego, ocena stanu technicznego budynku nie powinna pozostawiać żadnych wątpliwości.