ODBIÓR MIESZKANIA RAWICZ

ODBIORY DOMÓW

ODBIÓR MIESZKANIA RAWICZ


  Odbiory mieszkań Rawicz 

  Jeśli znasz już termin odbioru, niezwłocznie skontaktuj się z nami.

   
  Przyjdź na odbiór mieszkania z fachowcem!
  Zadzwoń lub napisz:

  RAWICZ

  Rawicz to miasto ulokowane w województwie wielkopolskim. Na przestrzeni lat stał się coraz bardziej zachęcającym i obiecującym obszarem pod inwestycje deweloperskie. W centrum powstało wiele nowych osiedli, domów jednorodzinnych i apartamentów, które wzbudzają zainteresowanie mieszkańców miasta oraz przyjezdnych turystów.

  Wyróżniającym projektem deweloperskim w Rawiczu jest budowa osiedla mieszkalnego  “Parkowa Aleja”. W przedmiocie inwestycji należy wymienić nowoczesne budynki mieszkalne, które oferować będą mieszkania o zróżnicowanej powierzchni oraz apartamenty. Wokół osiedla rozwiną się udogodnienia, takie jak miejsce zabaw dla dzieci, tereny zielone oraz siłownie plenerowe. 

  W Rawiczu stawiane są  również funkcjonalne i modernistyczne domy jednorodzinne, które są pożądane przez rodziny z dziećmi oraz osoby chcące znaleźć swoje miejsce z dala od zgiełku miasta. Takie inwestycje, jak na przykład osiedle domów jednorodzinnych „Nowy Taras”, oferują nowoczesne i przestronne domy z ogródkami i placami zabaw dla najmłodszych. 

  Reasumując, miasto Rawicz oferuje wiele atrakcyjnych inwestycji deweloperskich, które spełnią oczekiwania zarówno mieszkańców, jak i inwestorów z zewnątrz. Zachęcają nowoczesne budynki, zielone okolice oraz szeroka infrastruktura. To tylko garstka z zalet, jakie oferuje to miasto dla inwestorów.

   Skontaktujemy się z Tobą, wystarczy że podasz:

   (wymagane)

   Możesz podać więcej szczegółów? Chętnie przygotujemy ofertę:

   5. Co mamy przeprowadzić:   6. Jaka jest powierzchnia nieruchomości w m²

   7. Podaj łączną liczbę miejsc postojowych i komórek lokatorskich :

   Odbiór mieszkania - szczegóły

   Odbiory techniczne mieszkań w wykonaniu Sprawdzamy-nieruchomości obejmują: 
   1.balkony (np. płytki, balustrady, oddzielenia międzylokalowe),
   2.elewacja,
   3.instalacja elektryczna,
   4.instalacja ogrzewania,
   5.instalacja wentylacyjna,
   6.instalacja wodno-kanalizacyjna,
   7.izolacje,
   8.posadzki,
   9.powierzchnia nieruchomości,
   10.roboty dekarskie (np. pokrycie dachówką, rynny, obróbki blacharskie),
   11.roboty zewnętrzne (np. dojścia, podjazdy, ogrodzenie),
   12.stolarka drzwiowa,
   13.stolarka okienna,
   14.tynki,
   15.wszystkie inne prace ujęte w prospekcie informacyjnym i inne,
   16.wymiary otworów przygotowanych pod montaż stolarki wewnętrznej.
   Sprawdzenie mieszkania z inspektorem nie odbędzie się bez specjalistycznego sprzętu. Oto lista wyposażenia podczas odbioru:
   1.anemometr (do pomiaru wentylacji),
   2.dalmierz laserowy,
   3.drabina,
   4.higrometr (miernik wilgotności),
   5.kamera inspekcyjna,
   6.kątownica budowlana,
   7.klin pomiarowy (szczelinomierz),
   8.miara składana, miara zwijana,
   9.multimetr uniwersalny (miernik prądu),
   10.niwelator optyczny,
   11.poziomice budowlane,
   12.próbnik napięcia (tzw. neonówka),
   13.termometr laserowy i inne.

   warto wiedzieć

   badanie kamerą termowizyjną

   Odbiór techniczny od dewelopera domu lub mieszkania to czynność bardzo istotna z punku widzenia dalszego przygotowywania nieruchomości do zamieszkania.

      Aby uniknąć dodatkowych kosztów i pozostawić odpowiedzialność za braki jakościowe w wykończeniu po stronie dewelopera, niezbędna jest inspekcja nieruchomości.

      Co kryje się pod tym pojęciem? Bardzo ważny jest pomiar powierzchni mieszkania, bo przede wszystkim płacimy za każdy metr kwadratowy jego powierzchni. Również istotne są badania termowizyjne wewnątrz mieszkania, dzięki któremu inspektor odnajdzie mostki termiczne oraz miejsca potencjalnie zagrożone przemarzaniem. W przypadku domów przeprowadzany jest odbiór techniczny budynku, a przy okazji tej czynności zalecane jest kompleksowe badanie termowizyjne budynku.

      Aby profesjonalnie wykonywać odbiory mieszkań inspektor wyposażony jest w szereg specjalistycznych narzędzi, dzięki którym m.in. sprawdzi drożność kanałów wentylacyjnych, zawilgocenie wykończonych powierzchni, elektrykę oraz poziomy posadzek i piony ścian. Aby mieszkało się nam bezpiecznie, szczególnie w mieszkaniu z rynku wtórnego, ocena stanu technicznego budynku nie powinna pozostawiać żadnych wątpliwości.