ODBIÓR MIESZKANIA BYTOM

UMÓW TERMIN

Odbiór mieszkania Bytom - szybki kontakt

Odbiór mieszkania Bytom


  ODBIÓR MIESZKANIA BYTOM

  Kupujesz dom lub mieszkanie w BYTOMIU? 

  Zdaj się na doświadczenie i wiedzę ekspertów.

  Zadzwoń lub napisz:

  odbiór mieszkania
  Jeśli wolisz, napisz do nas na Facebook’u.

  Odbiór mieszkania Bytom

  Odbieramy mieszkania w Bytomiu. Zaufaj specjalistom w tej dziedzinie. Sprawdzenie stanu mieszkania to ważny etap  zakupu mieszkania z rynku pierwotnego. Jak poprawnie przygotować się do odbioru mieszkania zakupionego z rynku deweloperskiego w Bytomiu? Ustal termin odbioru z deweloperem i skontaktuj się z sprawdzamy-nieruchomosci.pl poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń bezpośrednio na numer 531 531 133.

  Odbiory mieszkań Bytom – czy warto?  POZNAJ OPINIE z GOOGLE, kliknij.

  Odbiory mieszkań Bytom

  Wybierz odpowiedniego fachowca, by odbiór mieszkania w Bytomiu przebiegał sprawnie i skutecznie – ekspert oceni, jak wykonane jest Twoje mieszkanie, zgłosi uwagi do protokołu, które zostaną zapisane przez dewelopera z Bytomia. W trakcie opcjonalnego, ponownego odbioru nasz inspektor sprawdzi, czy usterki zostały usunięte zgodnie ze sztuką budowlaną.  Gdy upewnimy się, że wady wskazane w protokole zostały naprawione masz pewność, że Twoje mieszkanie będzie cieszyć Cię przez wiele lat.

  Upewnij się, że deweloper zarezerwował od 1 do 2 godzin na sprawdzenie Twojej nieruchomości. To ważne, by sprawdzenia dokonać bez pośpiechu. W trakcie inspekcji mieszkania w Bytomiu sprawdzimy stan mieszkania zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami i przy użyciu odpowiednich narzędzi – inspektor dopilnuje, by wskazane wady znalazły się w protokole przekazania mieszkania. 

  Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów z Bytomia

  W trakcie odbioru technicznego mieszkania w Bytomiu nasz inspektor znajdzie wszystkie usterki i odchyłki od norm. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i pieniądze, dlatego nie wahaj się i już dziś zarezerwuj termin odbioru z naszym ekspertem.

  Odbiór domu Bytom

  odbiór mieszkania

  Inspekcja domu w Bytomiu wykonana przez inspektora www.sprawdzamy-nieruchomosci.pl pozwoli Ci uniknąć przykrych niespodzianek w przyszłości. Dzięki wskazaniu wad lokalu  w trakcie odbioru technicznego mieszkania deweloper ma obowiązek usunąć usterki  w ciągu 30 dni. Zachęcamy, by sprawdzić, czy usterki rzeczywiście zostały usunięte. 

  Kupujesz dom w Bytomiu z rynku wtórnego lub pierwotnego? Dzięki sprawdzeniu stanu technicznego nieruchomości inspektor jest w stanie wskazać wady i usterki mieszkania, podpowiedzieć w jaki sposób je naprawić.

  Jeśli dopiero zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w Bytomiu, koniecznie sprawdź treść Umowy Deweloperskiej zaproponowanej przez dewelopera  – uchroni Cię to przed niekorzystnymi, lub nawet niedozwolonymi zapisami w treści umowy. Dzięki sprawdzeniu lepiej zrozumiesz treść podpisywanego dokumentu. Bądź świadomym klientem skorzystaj z rozwiązań proponowanych przez ekspertów.

  Badanie termowizyjne Bytom

  Dzięki zastosowaniu kamery termowizyjnej w trakcie inspekcji domu i mieszkania inspektor jest w stanie wykryć mostki termiczne, zawilgocenia, zalania, wycieki z instalacji centralnego ogrzewania i instalacji wodno-kanalizacyjnej, a także błędy w osadzeniu stolarki okiennej. Wykrycie wad na wczesnym etapie umożliwia na ich wyeliminowanie już przez dewelopera, a Tobie pozwala na spokojny sen w swoim mieszkaniu.

  ODBIÓR MIESZKANIA BYTOM

  UMÓW TERMIN